مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آشنایی با بازار فروش رنگ پلاستیک و تمام پلاستیک هیراد

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با بازار فروش رنگ پلاستیک و تمام پلاستیک هیرادبازار فروش رنگ پلاستیک و تمام پلاستیک هیراد

آشنایی با بازار فروش رنگ پلاستیک و تمام پلاستیک هیراد

استفاده از رنگ پلاستیک برای رنگ آمیزی یک شیوه رایج و کاملا شناخته شده است.
در گام اول برای آشنایی با بازار فروش رنگ های پلاستیک و تمام پلاستیک هیراد باید با رنگ های پلاستیک و کاربرد آنها آشنا شوید. رنگ های پلاستیکی قابل شستشو و ضد آب نمی باشند. به همین دلیل استفاده از آنها برای رنگ آمیزی مکان های دارای رطوبت بالا مناسب نیستند.

اما می توانید از این رنگ ها برای رنگ آمیزی سقف و داخل کمد ها استفاده کنید. هزینه اجرای رنگ های پلاستیک در مقایسه با سایر رنگ ها بسیار کم است.

برای اجرای این رنگ استفاده از غلطک بسیار بهتر است. رنگ های پلاستیک به دو دسته تمام پلاستیک و نیمه پلاستیک تقسیم می شوند.

یکی از رنگ های پلاستیک موجود در بازار رنگ هیراد است. مزایای متعدد سبب رونق بازار فروش رنگ پلاستیک و تمام پلاستیک هیراد شده است.

بازار فروش رنگ پلاستیک و تمام پلاستیک هیراد

برخی دلایلی که سبب حفظ بازار فروش رنگ پلاستیک و تمام پلاستیک هیراد شده عبارت است از:
• قیمت پایین: این گزینه با توجه به جو اقتصادی حاکم می تواند موثرترین عامل در حفظ بازار فروش رنگ پلاستیک و تمام پلاستیک هیراد باشد. زیرا در یک مقایسه مختصر در خواهید یافت که هزینه اجرای رنگ پلاستیک کمتر از نصف هزینه اجرا با رنگ های روغنی یا آکریلیک است.
• زمان اجرای بسیار کم: رنگ های پلاستیک دارای پایه آب هستند. مدت زمان لازم برای خشک شدن این رنگ بسیار پایین است. در نتیجه، در پروژه هایی که با محدودیت زمانی مواجه هستید انتخاب رنگ پلاستیک می تواند بهترین انتخاب ممکن باشد.

• پوشش دهی بالا: یکی دیگر از دلایل اصلی حفظ بازار فروش رنگ پلاستیک و تمام پلاستیک هیراد، قابلیت پوشش دهی رنگ های پلاستیک است. در مقایسه سه نوع رنگ آکریلیک، روغنی و پلاستیک برای رنگ آمیزی، میزان رنگ پلاستیکی مصرف شده در یک سطح معین برابر با نصف رنگ های روغنی یا آکریلیک به کار رفته برای رنگ آمیزی همان سطح است.
• صافی مناسب سطوح: رنگ های پلاستیکی جزو رنگ های مات به حساب می آیند. در نتیجه به خوبی عیوب موجود در سطوح را می پوشانند. علاوه بر این استفاده از رنگ پلاستیک در مکان هایی که از وسایل براق استفاده می شود، مانند آشپزخانه بسیار مناسب است. این مورد نیز به سادگی می تواند سبب رونق بازار فروش رنگ پلاستیک و تمام پلاستیک هیراد شود.
• سازگاری با محیط زیست: این رنگ دوستدار محیط زیست است و سبب تخریب ان نمی شود. اینکه برای حلال در رنگ های پلاستیکی از آب استفاده می شود، عمده ترین دلیل نقش محافظتی آنها برای محیط زیست است. اگر شما می خواهید علاوه بر زیباسازی محل زندگی خود، سلامت محیط زیست تامین شود، رنگ های پلاستیک را در اولویت انتخابی خود قرار دهید.
• بوی کم: مورد آخری که سبب حفظ بازار فروش رنگ پلاستیک و تمام پلاستیک هیراد شده، عدم بوی نامطبوع این رنگ ها است. برای آماده سازی رنگ های پلاستیک نیازی به استفاده از نفت به عنوان حلال نیست. در نتیجه فاقد بوی نامطبوع هستند. افرادی که به بوی نفت حساسیت دارند می توانند برای رنگ آمیزی از رنگ های پلاستیک استفاده کنند.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *