مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارزان ترین قیمت واتر پروف کردن نما درجه ۱

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی واتر پروف کردن نماامتیازات واتر پروف کردن نما:امتیازهایی که ارزان ترین واتر پروف کردن نما درجه 1 در پی خواهد داشت

معرفی واتر پروف کردن نما


اصطلاح واتر پروف یک اصطلاح انگلیسی است که معنی آن میشود (ضد آب)، در واقع نما را در برابر آب عایق میکند. این تکنولوژی همگام با پیشرفت علم در صنایع مختلف صورت گرفته است و مورد توجه بسیاری از افراد واقع شده است. واترپروف نما در سازه ها برای شرایط اقلیمی نامناسب با بالاترین کیفیت جوابگو بوده است. این محصولات به راحتی در بدحالت ترین وضعیت ممکن و بدترین نوع شرایط آب و هوایی میتوانند به راحتی پنج سال ماندگاری داشته باشند.
واتر پروف کردن نما بخصوص در قسمتهای شمالی کشور که میزان بارندگی به حداکثر خود رسیده است بسیار محبوب می باشد. کسانی که میخواهند از از این محصول استفاده کنند باید به نمایندگی فروش آنها مراجعه کنند و از قیمت این محصول مطلع شوند، زیرا این محصول به صورت فروش عمده و یا خرید عمده نیز در دسترس مشتریان خواهد بود.

امتیازات واتر پروف کردن نما:

واتر پروف کردن نما

یکی از از کارهایی که بسیار لازم و ضروری است و عموما آن را باید پس از ساخت و ساز انجام داد اجرای واتر پروف کردن نما بر روی سازه ها است. چشم پوشی از این این جریان می تواند صدمات قابل توجهی به نمای ساختمان شما وارد کند و در پی آن هزینه اضافی را به بار آورد.
با توجه به فروش عمده، واتر پروف کردن نما بسیار مقرون به صرفه است و نسبت به امتیازاتی که دارد هزینه ناچیزی در قبالش پرداخت می‌شود.
یک امتیاز دیگر که واتر پروف کردن نما می تواند به سازه ها بدهد عایق کردن آنهاست، این عایق باعث می‌شود که رطوبت، هوای گرم و سرد به داخل خانه و یا اماکن شما ما نفوذ نکند و در نتیجه هزینه برق و گاز بسیار کم خواهد شد.

بنابراین شما می توانید با یک بار هزینه و خرید ارزان ترین واترپروف کننده نما درجه ۱ در چند هزینه دیگر خود صرفه جویی کنید. در خصوص محاسبه اعداد و ارقامی که در صرفه جویی سوخت پس از اعمال واتر پروف کردن نما برای افراد در پی خواهد داشت، باید گفت که مصرف سوخت بیشتر از ۲۵ درصد کاهش پیدا می‌کند و این رقم بسیار قابل توجه است.
با توجه به توضیحاتی که در بالا داده شد افراد باید بعد از تمام کردن ساخت و سازهای خود جهت واتر پروف کردن نمای ساختمان اقدام کنند، این موضوع از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

امتیازهایی که ارزان ترین واتر پروف کردن نما درجه ۱ در پی خواهد داشت

آبگریز نمودن نما باعث می شود خزه ها نتوانند بر روی نما رشد کنند و همچنین مانع از نفوذ رطوبت به دیوارهای داخلی می شود؛ چرا که اگر رطوبت حتی به صورت جزئی به دیوارهای داخلی برسد می تواند موجب ایجاد کپک بر روی دیوارها و سقف های داخل ساختمان گردد که این موضوع در ساختمان های ساخته شده در شمال کشور بسیار زیاد دیده شده است .
از رنگ و ظاهر مواد محافظت خواهد شد
سطوحی را که آب می تواند از آنها سرازیر شود را کاملاً پوشش می دهد
این مواد در هیدروکربن های آروماتیک و همچنین کلر دار به راحتی حل خواهند شد
نفوذ بسیار زیاد به درون منافذ دارند بی آنکه گرفتگی در آن ها پدید آید و عملکرد تنفس مواد قطع شود.

 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *