مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار رنگ ضد اسید در تهران به چه مواردی بستگی دارد؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازار رنگ ضد اسید در تهران به چه مواردی بستگی دارد؟بیشترین کاربرد رنگ های دوجزئی اپوکسی ضد اسیدمزایای تهیه ضد اسید از بازار رنگ ضد اسید در تهران

بازار رنگ ضد اسید در تهران به چه مواردی بستگی دارد؟

بازار رنگ ضد اسید در تهران به دلیل مقاومت بالا و پوشش دهی بی نظیری که دارد امروزه به یکی از محبوب ترین بازار رنگ های اپوکسی تبدیل شده است.

رنگ ضد اسید می تواند سطح فلز را در برابر خوردگی و باران های اسیدی محافظت کند و از این رو طیف گسترده ای را برای کاربرد این محصول در صنعت و کاربردهای داخلی و خارجی ایجاد کند.

رنگ ضد اسید از ترکیب هاردنر ضد اسید به همراه رزین اپوکسی فلوئیک مقاوم به دست می آید که مقاومت مکانیکی و شیمیایی بسیار بالایی داشته و می تواند در درجه حرارت ۲۰۰ درجه سانتی گراد به طور همزمان هم در برابر ترشحات اسیدی و هم در برابر حرارت مقاومت کند. ب

ازار رنگ ضد اسید در تهران می کوشد تا بهترین مواد را برای این ترکیب خریداری و عرضه کند.

ساختار پلیمری مقاوم در این محصول تا زمانی که مراحل واکنش و سخت شدن برای ضد اسید به حالت پایداری برسد، ثابت می ماند و از این رو است که می تواند چسبندگی و پوشش دهی فوق العاده ای را برای سطوح فلزی و یا غیر فلزی به همراه داشته باشد. در ادامه این مقاله به مزایای خرید رنگ ضد اسید از بازار رنگ ضد اسید در تهران خواهیم پرداخت.

پوشش اپوکسی و هاردنر اپوکسی در کارخانه های معتبر در شهر های صنعتی ایران در حال تولید می باشد.که عموما تولید این محصول برپایه رزین اپوکسی بیسفنول و هاردنر پلی‌آمینی صورت می گیرد.
استراکچر پلیمری این رنگ شامل هیچگونه حلال و رقیق‌کننده نمی باشد؛ دلیل این امر حفظ کیفیت های شیمیایی این محصول در دراز مدت و کارایی بالای آن می باشد.

در واقع از این طریق استراکچر پلیمری محصول به مرور زمان حفظ می گردد. چسبندگی بسیار بالا ، مقاومت مکانیکی و ضد خوردگی و توان بالای آن در برابر اشعه یو وی و ماورابنفش خورشید موجب شده است که کاربرد این محصول در انواع صنایع بسیار بالا باشد.

بیشترین کاربرد رنگ های دوجزئی اپوکسی ضد اسید

بازار رنگ ضد اسید در تهران

کاربرد اصلی رنگ های دو جزئی اپوکسی ضد اسید در نحوه پوشاندن همه سطح هایی است که در معرض متریال های شیمیایی مانند اسیدها، قلیاها، الکل ها و متانول ها می باشند.

پوشش همه سطح هایی که در معرض تولیدات نفتی مانند روغن ها، حلال ها، بنزین، گازوئیل و غیره می باشند
اگر سطح شما در معرض حرارت بالا و دمای زیاد باشد نیز می توانید از رنگ های دوجزئی اپوکسی ضد اسید استفاده کنید

یکی دریگر از موارد استفاده این محصول به عنوان ملات در زیرکار کاشی های ضد اسید نیز می باشد.
همانطور که می بینید با بررسی به عوامل و کاربردهای ذکر شده، همه سطح های صنعتی که با مواد شیمیایی سر و کار دارند مثل صنایع شیمیایی، پتروشیمی، پالایشگاه، نیروگاه، محیط های نگهداری و تصفیه ماند آب های صنعتی کارخانه ها، منبع های نگهداری مواد شیمیایی، وان های آبکاری به کار می رود.

مزایای تهیه ضد اسید از بازار رنگ ضد اسید در تهران

همانطور که اشاره شد خرید این محصول از بازار تهران می تواند پوشش دهی و چسبندگی فوق العاده ای را به همراه داشته باشد و از این رو است مزایایی که به همراه دارد نیز بالا است. برای مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• چسبندگی زیاد و وجود استحکام مکانیکی فوق العاده
• دارا بودن مقاومت شیمیایی در برابر طیف های وسیعی از اسیدهای معدنی قوی و قلیا
• جذب کنندگی پایین
• چسبندگی بادوام به سطح زیرین کار
• بالا بودن مقاومت حرارتی
• بی نیاز کردن از نصب کاشی برای پوشش دهی
• پوشش محافظتی برای بندکشی و همچنین کارخانه های صنایع مواد غذایی
بازار رنگ ضد اسید در تهران امروزه به دلیل داشتن رنگ های ضد اسید با کیفیت و با این مزایا، توانسته مشتریان خود را بیش از پیش برای خرید ترغیب کند.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *