مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

برترین فروشنده رنگ ترافیکی پایه آب با کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

منظور از رنگ ترافیکی پایه آب چیست؟فروش بهترین رنگ ترافیکی پایه آب ایرانی

رنگ ترافیکی پایه آب جز دسته رنگ های مقاوم بوده که چسبندگی زیادی داشته و در برابر اشعه نور خورشید مقاوم بوده و به مرور زمان کمرنگ نمیشود. و از ماده ای به نام رزین آکریلیک ساخته شده است.

که برای خط کشی و نقاشی جاده ها و جدول ها و سنگ فرش های پیاده رو ها از آن استفاده میشود چرا که به راحتی پاک نشده و بسیار با دوام هستند و نسبت به آب نفوذ ناپذیر هستند و همینطور که رنگ در فلزات پوششی برای جلوگیری از زنگ زدگی و فرسایش است در اینجا هم رنگ ترافیکی به عنوان یک روکش محافظ برای آسفالت و سیمان عمل میکند.

این رنگ ها بر خلاف سایر رنگ ها قابلیت تنفس داشته که این قابلیت جلوگیری از ترک خوردگی آن میشود.

برترین فروشنده رنگ ترافیکی پایه آب با کیفیت

منظور از رنگ ترافیکی پایه آب چیست؟

منظور از رنگ ترافیکی پایه آب چیست؟ رنگ پایه آب یا بیس واتر از حلال های شیمیایی و زیان آور مثل نفت و تینر برای رقیق کردنش استفاده نمیشود و حلال آن آب است که همیشه در دسترس است.به همین دلیل برای محیط زیست و سلامتی انسان خطرناک نیست و بوی تند محصولات مشابه که بر پایه آب نیستند را ندارد و شما میتوانید در محیط های بسته هم از این رنگ استفاده کنید.

و با داشتن خاصیت بازتاب نور در شب های تاریک برای دید بهتر به کمک رانندگان می آید.

نکته جالب در مورد این نوع رنگ ها این است که حلال آن آب است و برای استفاده باید با آب رقیق شوند اما اگر خشک شوند دیگر آب هیچ تاثیری روی آن ها نگذاشته و نسبت به حلال خود نفوذ ناپذیر میشوند.

فروش بهترین رنگ ترافیکی پایه آب ایرانی

فروش بهترین رنگ ترافیکی پایه آب ایرانی فروش رنگ ترافیکی هم به صورت مستقیم از کارخانه و هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری در مغازه های رنگ فروشی امکان پذیر است و قیمت آن با توجه به حجم و برند وبسته بندی آن قابل تغییر است اما به علت دوام بالایی که دارد جز محصولات با صرفه است و با رعایت چند نکته شما میتوانید نقش این رنگ را تا سالیان زیاد روی آسفالت ها و جدول ها ببینید.

برای استفاده از رنگ ابتدا مقدار مشخص رنگ را با مقدار معین آب رقیق میکنید و سپس در نقطه ای که از قبل شست و شو شده و چرب نیست و گرد و غبار ندارد طرح مورد نظر را میتوانید به صورت دستی با قلمو مخصوص و یا ماشینی کشیده و به مدت ۲۴ ساعت فرصت دهید که رنگ به طور کامل خشک شود. و اگر مقداری از رنگ در ظرف باقی ماند درب آن را محکم ببندید تا خشک نشود و برای دفعات بعدی قابل استفاده باشد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *