مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدکننده انواع رنگ اپوکسی مشکی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد رنگ اپوکسی مشکی چیست؟فروش انواع رنگ اپوکسی مشکی در ایران

اپی کلروهیدرین یک مایع شفاف است که گروه های اپوکساید فراوانی را در ترکیب شیمیایی خود دارد. این ماده اگر با بیس فنول A ترکیب شود، رنگ های اپوکسی را تولید می کند. فنول A یک جامد سفید رنگ و پودری شکل است. به منظور تغییر در ساختار شیمیایی و فیزیکی، می توان فنول B را جایگزین فنول A کرد. امروزه رنگ های اپوکسی همین طور رنگ اپوکسی مشکی دارای جایگاه خوبی در بازار بوده که این به دلیل کاربرد ها و مزایایی است که این نوع از رنگ ها دارا می باشند.

تولیدکننده انواع رنگ اپوکسی مشکی درجه یک

کاربرد رنگ اپوکسی مشکی چیست؟

کاربرد رنگ اپوکسی مشکی چیست؟رنگ های اپوکسی دارای چسبندگی بالا بوده و مقاومت نسبتا زیادی در برابر گرما و انواع مواد شیمیایی، از خود نشان می دهند. این نوع از رنگها در صنایع مختلف مانند صنایع دریایی کاربرد فراوانی دارند تا آنجا که به دلیل دارا بودن خاصیت ضدخوردگی و مقاومت بالا، به عنوان پوشش رنگی بدنه کشتی ها و دیگر سازه های دریایی، استفاده می شوند. از دیگر کاربرد رنگ اپوکسی، می توان به موارد زیر اشاره کرد :

از این نوع رنگ برای کف ساختمان های مختلف مثل بیمارستان ها، مکان های صنعتی یا تجاری و … استفاده می شود. همچنین به صورت کفپوش های دکوراتیو، انواع کفپوش های اپوکسی گرانیتی در منازل یا اماکن تجاری به کار می روند. به عنوان رنگ و یک پوشش نیز کاربرد دارند. در صنایع چسب سازی و قالب های صنعتی و کامپوزیت ها از این نوع رنگ ها استفاده می شود.

ایراد این نوع رنگ در این است که نمی توان از آن ها برای محیط هایی استفاده کرد که به طور مستقیم با خورشید در ارتباط هستند. زیرا رنگ اپوکسی مقاومت کمی در برابر تابش خورشید از خود نشان می دهد. اما می توان این مشکل را حل کرد. اگر روی رنگ اپوکسی یک لایه کیلر پلی اورتان زده شود، می تواند از رنگ، در برابر نور آفتاب محافظت کند.

فروش انواع رنگ اپوکسی مشکی در ایران

فروش انواع رنگ اپوکسی مشکی در ایرانفروش انواع رنگ های اپوکسی می تواند به راحتی برای تولید کننده ی آن امکان پذیر باشد. زیرا رنگ اپوکسی دارای مزایای بسیاری است و این موجب بالا رفتن تقاضا برای خرید این محصول در بازار می شود. این نوع از رنگ ها مقاومت بالایی در مقابل مواد شیمیایی، رطوبت، آب و … دارند و از دوام و چسبندگی بالایی نیز برخوردارند. از این میان فروش رنگ اپوکسی مشکی هم بالا بوده چون در موارد زیادی از جمله رنگ کردن فلز و فولاد، پوشش ضد زنگ سطوح فلزی در برابر رطوبت، تولید شیشه رنگی و … کاربرد دارد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *