مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده محصولات رنگسازی آینه

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرکت رنگسازی آینهلیست قیمت محصولات رنگسازی آینهمعرفی ویژگی های برخی محصولات رنگسازی آینهپوشرنگ روغنی براق آلکیدی بنفش آینهپوشرنگ مسی شرکت رنگسازی آینه
پوشرنگ روغنی آینه

شرکت رنگسازی آینه

لیست قیمت محصولات رنگسازی آینه
شرکت رنگسازی آینه گواهینامه تحقیقات صنعتی و موسسه استاندارد ایران را برای محصولات خود دریافت کرده است

شرکت رنگسازی آینه در سال ۱۳۶۶ فعالیت خود را آغاز کرد و انواع رنگ های ساختمانی را تولید می کند. هدف از تاسیس شرکت رنگسازی آینه گردهم آوردن کارشناسان و متخصصان خبره در زمینه تولید رنگ بوده تا بتوانند به خودکفایی کشور در زمینه تولید انواع رنگ های صنعتی کمک کنند. محصولات تولید شده در این شرکت با استفاده از ماشین آلات و تکنولوژی های پیشرفته دنیا تولید می شود. این شرکت علاوه هدف خودکفایی کشور در زمینه تولید رنگ، جلب رضایت مشتری را نیز جز مهمترین اهدافش قرار داده است، به همین جهت تمام تلاش خود را در تولید محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی به کار گرفته است. شرکت رنگسازی آینه گواهینامه تحقیقات صنعتی و موسسه استاندارد ایران را نیز برای محصولات خود دریافت کرده است. در حال حاضر این شرکت علاوه بر تولید رنگ های ساختمانی دامنه وسیعی از رنگ های مورد نیاز هنرمندان و نقاشان را تولید می کند. این محصولات علاوه بر داخل کشور به کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز صادر می شود.

لیست قیمت محصولات رنگسازی آینه

چنانچه قصد خرید عمده محصولات رنگسازی آینه را دارید به لیست قیمت زیر مراجعه کنید.

لیست قیمت محصولات رنگسازی آینه

معرفی ویژگی های برخی محصولات رنگسازی آینه

پوشرنگ روغنی آینه
بتونه همه کاره اکریلیک

این محصول از شرکت رنگسازی آینه روی کلیه سطوح فلزی، چوبی، گچی و رنگ شده می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این بتونه بر پایه آب است و برای نگهداری آن باید آن را در دمای بالاتر از ۵ درجه نگهداری کرد. در زمان استفاده باید سطح مورد نظر را کاملا تمیز کرد و هر گونه چربی را از روی آن پاک کرد. سپس با استفاده از کاردک و لیسه بتونه را روی سطح مورد نظر قرار می دهند. برای ترمیم ترک های عمیق باید در طی دو مرحله این بتونه استفاده شود. فاصله زمانی بین دو مرحله باید بین ۷-۵ ساعت باشد.

پوشرنگ روغنی براق آلکیدی بنفش آینه

این پوشرنگ بر پایه رزین های آلکیدی تولید شده است و از پوشش دهی بسیار مناسب با براقیت بسیار عالی برخوردار است. روی انواع مختلف سطوح گچی، فلزی، چوبی، سیمانی و …. در داخل و خارج از ساختمان می تواند مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از قلمو، غلطک و پیستوله باید روی سطح مورد نظر اعمال شود. حداقل زمان لازم برای خشک شدن لایه اول ۱۶ ساعت است و بعد از ۱۶ ساعت می توان لایه بعدی را روی آن قرار داد. حلال مورد استفاده برای این محصول، تینر ۷۰۱۰ آینه است.

پوشرنگ مسی شرکت رنگسازی آینه

بر پایه رزین های هیدروکربنی تولید شده است. از این پوشرنگ روی سطوح مختلف می تواند مورد استفاده قرار گیرد اما در محیط های خشک قابل استفاده است. برای خشک شدن آن یک ساعت زمان لازم است.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *