مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت رنگ دریایی باژاک درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات مهم راجع به رنگ دریایی باژاکنرخ رنگ دریایی باژاک درجه یک

نکات مهم راجع به رنگ دریایی باژاک


رنگ دریایی باژاک جزو محصولات بسیار مفید و پرکاربرد در سازه های دریایی است. این نوع محصول توسط شرکت های معدودی تولید می شود که شرکت رنگ دریایی باژاک یکی از آن ها است. از ویژگی های این نوع رنگ دریایی می توان به سازگاری آن با محیط زیست اشاره کرد. این رنگ طی فرآیندی که پشت سر گذاشته است، به دلیل استفاده در محیط های آبی و دریایی، به نحوی که به محیط زیست آسیب نرساند، تولید شده است. از جمله محصولات دریایی که توسط شرکت باژاک تولید شده است، می توان به: پوشش های دریایی و ضد خزه سیلیکونی اشاره کرد. این دو محصول در پروژه های بزرگی نیز استفاده شده اند. این محصولات از خزه بستن شناورها جلوگیری می کنند چرا که خزه ها علاوه بر آسیب رساندن به سازه ها، سرعت شناور ها را نیز کاهش می دهند.

نرخ رنگ دریایی باژاک درجه یک


رنگ دریایی باژاک تولیدی ملی محسوب می شود و هرچند دانش آن با همکاری های بین المللی به دست آمده است، اما در داخل ایران تولید شده و برای اولین بار نیز در نفتکش های شرکت ملی نفتکش ایران استفاده شده است. رنگ های دریایی وظیفه دارند از وارد شدن آسیب به سازه های دریایی و از بین رفتن آن ها جلوگیری کنند. رنگ دریایی باژاک علاوه بر سازگاری با محیط زیست، از رشد باکتری ها نیز جلوگیری می نماید و در برابر آسیب های این چنینی مقاوم است.
نرخ رنگ دریایی باژاک را می توانید از طریق مراجعه به فروشگاه های عرضه کننده این رنگ مطلع شوید. شرکت ترنج یکی از فروشگاه های آنلاین عرضه کننده رنگ و شرکتی معتبر می باشد. آدرس اینترنتی رنگ ترنج است. حتما به این آدرس سر بزنید و از طریق لیست محصولات، رنگ دریایی مرغوب باژاک را سفارش دهید.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *