مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صنایع فلزی بیشترین مصرف کننده رنگ پودری الکترواستاتیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

رنگ پودری الکترواستاتیک شامل چه ترکیباتی می‌باشد؟رنگ پودری الکترواستاتیک دوستار محیط زیستبرای خرید عمده این رنگ چگونه اقدام کنیم؟

رنگ پودری الکترواستاتیک شامل چه ترکیباتی می‌باشد؟


رنگ پودری در واقع پوششی است که از قسمت هایی با نام های پیگمنت، رزین، پر کننده ها و مواد افزودنی تشکیل شده است. ترکیبی از این مواد را به صورت مذاب درمی آورند و سپس در دمای خنک قرار می دهند تا به خوبی سرد گردد و قابلیت آسیاب شدن را پیدا کند، بعد از گذشت تمام این مراحل پودر حاصل شده الک می شوند رنگ پودری بدست آمده یکنواخت باشد و درنهایت بسته بندی می‌شود و برای فروش، عرضه می‌گردد. رنگ پودری الکترواستاتیک نیز نمونه ای از این رنگ ها است.

رنگ پودری الکترواستاتیک دوستار محیط زیست

رنگ الکترواستاتیک به دو شکل پودری و مایع موجود است و کاربرد فراوانی در رنگ و پوشش سطوح فلزی دارد. رنگ پودری الکترواستاتیک از نظر زیست محیطی بسیار مناسب است و برای کارگران و محیط زیست هیچ خطری ندارد.

به این نوع رنگ رنگ کوره ای نیز گفته می شود زیرا برای پخت به کوره می رود. از میان دو گزینه موجود یعنی نوع پودری و مایع الکترواستاتیک، رنگ پودری الکترواستاتیک بهترین گزینه صنایع می باشد. در این روش رنگدانه موجود در این رنگ که دارای بار منفی است به روی سطوح با بار مثبت می نشیند و پیوند تشکیل می شود.

برای خرید عمده این رنگ چگونه اقدام کنیم؟

به دلیل مزایای بسیار زیادی که این نوع از رنگ ها دارند توجه صنایع برای استفاده از آن زیاد می شود. یکی از فواید استفاده از این رنگ بازده بالای این رنگ در مدت کوتاه می باشد. زمان کوتاهی برای خشک شدن نیاز دارد. سطوح رنگ شده عاری از هر گونه عیبی می باشد به عنوان مثال در مبلمان فلزی و یا رنگ نهایی ماشین از این رنگ استفاده می‌گردد. صنایعی که از این رنگ به مقدار زیاد استفاده می‌کنند، از طریق تولید کنندگان و به قیمت درب کارخانه خرید خود را انجام می دهند. برای خرید این محصول می توانید از طریق فروشگاه هایی که نمایندگی این محصول را دارند و یا در نمایشگاه های موجود با قیمت عمده خرید نمایند.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *