مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ضد زنگ اخرایی آلکیدی با پایه رزینی

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی ضد زنگ اخرایی آلکیدینمایندگی های فروش ضد زنگ اخرایی آلکیدی

معرفی ضد زنگ اخرایی آلکیدی

ضد زنگ اخرایی آلکیدی برای انواع سطوح مانند فلزی، چوبی، سیمانی، آجری استفاده می شود و مهمترین مزیت آن جلوگیری از خوردگی در برابر رطوبت محیط و همچنین پوسیدگی سطوح می باشد. از ضد زنگ اخرایی آلکیدی در همه بخش های ساختمان استفاده می گردد.

زمانی که از این ضد زنگ استفاده می‌شود پوشش بسیار مناسب و کاملی روی سطح را می‌پوشاند و ماندگاری بالای این ضد زنگ از دیگر مزیت های استفاده از آن است.

برای استفاده کردن از این ضد زنگ باید سطح را تمیز کنید و هرگونه آلودگی آن را پاک نمایید. زمانی که ضد زنگ اخرایی آلکیدی با رقیق کننده مخلوط شد ، با کمک غلطک و یا فرچه بر روی سطح می کشید که نوع این رنگ به صورتی است که کاملا یکنواخت کل سطح را می پوشاند.

پایه این ضد زنگ رزین های آلکیدی است و از رنگدانه های اکسید آهن استفاده شد است. که اکسید آهن برای جلوگیری از فرایند خوردگی می باشد. پوشش ایجاد شده توسط ضد زنگ اخرایی بسیار محکم و نفوذ ناپذیر است. رزین موجود در این لایه ضد زنگ در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاومت دارد و تجزیه نمی گردد.

نمایندگی های فروش ضد زنگ اخرایی آلکیدی


کارخانه های تولید کننده این ضد زنگ دارای نمایندگانی هستند که به صورت مستقیم و از درب کارخانه این محصول را به دست مشتری می‌رسانند و خریداران عمده و جزیی می توانند با قیمت مناسب این محصول را خرید نمایند.

ضد زنگ اخرایی به دلیل داشتن رنگدانه های اکسید آهن از خورندگی فلزات جلو‌گیری می کند و به همین دلیل دارای مشتریان زیادی در صنایع نیز می باشد به همین دلیل خرید یکجا و عمده در این محصول بسیار زیاد است و عرضه آن از طریق فروشگاه و نمایندگانی صنعت رنگ انجام می شود.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *