مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ضد زنگ اخرایی الوان ضد زنگی با پوشش عالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ضد خورندگی سطوح با ضد زنگ اخرایی الوانضد زنگ اخرایی الوان را از کجا تهیه کنیم؟

ضد خورندگی سطوح با ضد زنگ اخرایی الوان


ضد زنگ یک نوع پرایمر آلکیدی می باشد که با کمک رنگدانه هایی که دارد از زنگ خوردگی سطحی مانند آهن جلوگیری می کند . از ضد زنگ اخرایی الوان برای سطح های فلزی مختلف مانند سطوح آهنی، لوازم خانگی، لوازم اداری که دارای بخش فلزی باشند و محیط های صنعتی و مسکونی قابل استفاده است. ضد زنگ اخرایی الوان به خوبی سطح را می پوشاند و سرعت خشک شدن آن نیز خوب است. این ضد زنگ به خوبی به سطح می چسبد. از ویژگی های مهم یک ضد زنگ خوب دوام آن است که ضد زنگ اخرایی الوان این خصوصیت را دارد و در برابر نور خورشید نیز مقاوم است.
باید توجه داشته باشید که قبل از استفاده از ضد زنگ سطح مورد نظر را از آلودگی ها و مواد و رنگ هایی که به ان چسبیده پاک نمایید و برای رقیق کردن آن با توجه به شرایط محیطی و دما مقدار تینر مورد استفاده متفاوت خواهد بود. ضد زنگ برای محیط هایی با آب و هوای مرطوب و یا محیط های که بسته به شرایط کاری و یا زندگی با رطوبت سرو کار دارد بسیار مورد نیاز می باشد.

ضد زنگ اخرایی الوان را از کجا تهیه کنیم؟

برای خرید ضد زنگ به صورت عمده باید از طریق نمایندگی های صنعت رنگ اقدام نمود. عمده فروشی رنگ برای کسانی که پروژه های ساختمانی بزرگ دارند به صرفه می باشد و از قیمت خرده ارزان تر است.

برخی از صاحبان صنایع به طور مستقیم رنگ های مورد نظر خود را از درب کارخانه خرید می نمایند که در این حالت نیز قیمت ها به صرفه خواهد بود. برخی از نمایندگان نیز قیمت ضد زنگ را به قیمت درب کارخانه به مشتری عرضه می کنند. بهترین ضد زنگ را از برند الوان تهیه نمایید و با خرید از فروشگاه های معتبر ضد زنگ را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *