مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده اصلی رنگ اپوکسی آهن

آنچه در این مقاله می خوانید...

ساختار رنگ اپوکسی آهن چگونه است؟ویژگی های رنگ اپوکسی آهن اصلبازار خرید رنگ اپوکسی آهن

فروشنده رنگ اپوکسی آهن در وهله اول کارخانه های تولید کننده این محصول می باشند و رنگ اپوکسی آهن اصل را پس از تولید و بسته بندی را پس از بازاریابی در اختیار خریداران قرار می دهند.

خرید رنگ اپوکسی مرغوب از طریق نمایندگی های پخش و فروش فعال در این زمینه انجام می شود و این امر موجب دسترسی همه خریداران به این محصول می شود.

فروشنده اصلی رنگ اپوکسی آهن

ساختار رنگ اپوکسی آهن چگونه است؟

ساختار رنگ اپوکسی آهن چگونه است؟

رنگ اپوکسی آهن از جمله رنگ هایی می باشد که در صنعت کاربرد بسیار گسترده ای دارد از جمله کاربردهای این محصول به شرح زیر است:

سطوح فلزی، بدنه ماشین آلات، سازه دریایی، مخازن خطوط لوله تاسیسات داخلی و خارجی ترکیبات معدنی مانند اکسید آهن میکایی که دارای عنصر اصلی آهن است یک نوع ترکیب معدنی محسوب می‌شود. این ترکیب علاوه بر نقش رنگدانه، خاصیت ضد خوردگی را به رنگ و پوشش نهایی می‌دهد. به دلیل ساختار لایه‌ای میکا نور فرابنفش از آن عبور نمی‌کند و کاملا غیر نفوذ و حالت محافظ را ایجاد می‌کند. برای استفاده از این محصول می بایست شرایطی را مهیا نمود تا بهترین بازدهی را داشته باشد.

از جمله این شرایط به این شرح است: دمای محیط بین ۵ تا ۴۰ درجه سانتی‌گراد و درجه حرارت سطح رنگ آمیزی شونده ۱۰ تا ۴۵ درجه سانتی‌گراد باشد. دو جز رنگ و هاردنر آن باید ۳۰ دقیقه قبل از استفاده به طور کامل اختلاط یابد. مواد مورد نیاز، اسپری هوا، اسپری بدون هوا، قلمو می‌باشد. ابتدا تمامی وسایل با حلال تینر اپوکسی شسته شده و سپس باید دو جز رنگ پراکنش و اختلاط مناسبی یابد.

حرکت اسپری به درستی به صورت موازی و مساوی به طوریکه هر بار نیمی از سطح رنگ شده قبلی پوشانده شود باید صورت گیرد. سطوح و زوایای کوچک با دقت با قلمو رنگ آمیزی شود. جریان هوا در طی اعمال رنگ وجود داشته باشد. درجه حرارت محیط و سطح کنترل شده باشد. رنگ اپوکسی آهن به عنوان رنگ دکوراتیو و پایانی توصیه نمی‌شود.

رنگ اپوکسی آهن به عنوان لایه میانی در پوشش‌های چندلایه مورد استفاده قرار می‌گیرد. مشکلات ناشی از خوردگی در صنایع سبب خسارات مالی و زیست محیطی زیادی می‌شود و از آن نمی‌توان چشم پوشی کرد. بنابراین استفاده از رنگ ضد خوردگی بسیار حائز اهمیت است.

ویژگی های رنگ اپوکسی آهن اصل

ویژگی های رنگ اپوکسی آهن اصل

رزین اپوکسی از بیس فنل A تهیه می‌گردد که برای کاربرد رنگ می‌تواند هاردنر پلی آمینی و یا پلی آمیدی داشته باشد. جهت مقاومت بالای کفپوش اپوکسی در برابر شرایط جوی از هاردنر پلی آمیدی استفاده می‌شود.

حال آنکه اضافه شدن آهن یا اکسید آهن به ترکیب آن می‌تواند خواص جدیدی را به آن دهد. به عبارت دیگر، افزایش خواص شیمیایی آنها با اضافه شدن مشتقات آهن یعنی اکسید آهن صورت می‌گیرد.رزین اپوکسی به صورت ذاتی دارای چسبندگی عالی، دوام و سختی بالا است و در کل خواص محافظتی را داراست. آهن در مقابل اکسیژن، رطوبت و ترکیبات نمک پایدار است و اکسید آهن میتواند خواص ضد خوردگی را به آن دهد.

در شرایطی که سطح سازه‌ای که رنگ آمیزی نیاز دارد در معرض خطر خوردگی و زنگ زدگی است می‌توان از رنگ اپوکسی آهن استفاده کرد. رنگ‌های اپوکسی آهن عموما دو جزئی است. زمانیکه رنگ آماده سازی شد حداکثر استفاده آن ۶ ساعت بعد است؛ بنابراین، باید به مقدار لازم و کافی جهت رنگ آمیزی در مدت مذکور، رنگ درست شود.

بعد از رنگ آمیزی به وسیله تبخیر حلال که عموما حلال آن تینر اپوکسی است، و واکنش‌های شیمیایی بین اجزا سخت شدن در آن صورت می‌گیرد. زمان خشک شدن سطحی آن حدود ۲ ساعت و خشک شدن عمقی ۵ ساعت می‌باشد. ضخامت فیلم خشک شده حدود ۷۰ میکرون پیشنهاد می‌شود.

بازار خرید رنگ اپوکسی آهن

بازار خرید رنگ اپوکسی آهن

بازار خرید رنگ اپوکسی آهن به دلیل کاربردی بودن این محصول بسیار پر طرفدار و پر مشتری می باشد و این امر موجب گستردگی توزیع این رنگ شده است. این بازار در وهله اول از طریق کارخانه های تولید کننده این محصول پوشش داده می شود، البته نمایندگی های پخش و فروش و فروشگاه های اینترنتی نیز از دیگر مراکز فعال در زمینه خرید می باشند.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *