مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه پرایمر ضد زنگ اپوکسی

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش استفاده از پرایمر ضد زنگ اپوکسیفروشنده پرایمر ضد زنگ اپوکسی
شماتیکی از کاربرد پرایمر ضد زنگ اپوکسی

روش استفاده از پرایمر ضد زنگ اپوکسی


یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین تکنیک های صرفه جویی در هزینه های زیاد مربوط به تعویض یا ترمیم مکرر سازه ها و تجهیزات صنعتی نیروگاه ها، پالایشگاه ها و صنایع پتروشیمی و تولیدی مختلف، استفاده از پرایمر ضد زنگ اپوکسی اصل شرکت ترنج می باشد.

از عمده ترین مواد سازنده این ضد زنگ می توان به رزین پلیمری اپوکسی و عناصر مقاوم کننده زینک و کروم اشاره کرد. برای رنگ آمیزی با این پرایمر ابتدا باید سطح هدف را سند بلاست نموده یا با برس سیمی سایش داده و در صورت استفاده به عنوان لایه زیرین آن را با ماده سخت کننده پلی آمید ترکیب و سپس با استفاده از تفنگ پاششی یا دستگاه اسپری رنگ آمیزی کرد.

ولی برای استفاده در پوشش های میانی و رویه سطح بایستی توجه کرد که به همراه رنگ های آلکیدی به کار نرود، زیرا در این صورت چسبندگی و کیفیت لازم را نخواهد داشت.

شرکت ترنج، به عنوان فروشنده ضد زنگ درجه یک، روش های استفاده از این محصولات رنگی را با توضیحات کامل و دقیق در روی بسته بندی های استاندارد آن ها درج نموده است. لذا ضد زنگ های اپوکسی عرضه شده این شرکت از کیفیت و پایداری لازم برخوردار بوده و برای اکثر سازه ها و وسیله های فلزی صنعتی قابل استفاده می باشد.

فروشنده پرایمر ضد زنگ اپوکسی

شماتیکی از کاربرد پرایمر ضد زنگ اپوکسی
فروش عمده این ضد زنگ های اپوکسی اصل توسط اکثر شرکت ها متناسب با کیفیت آن ها با قیمت های بالا صورت می گیرد،

در حالی که شرکت ترنج، به عنوان فروشگاه ضد زنگ بین المللی، با توزیع ارزان قیمت این محصولات رنگی صادراتی از مشتریان گرامی در راستای خرید عمده راحت و رضایت بخش حمایت نموده و با گارانتی دار کردن بسته های رنگی ارائه شده باعث ایجاد احساس امنیت خاطر در مشتری شده است.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *