مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع رنگ اپوکسی صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

به چه منظور از رنگ اپوکسی استفاده می شود؟خرید به صرفه رنگ اپوکسی صنعتی

قیمت انواع رنگ اپوکسی صنعتی با توجه به کیفیت و مرغوبیتی که دارند، مشخص شده و آنها با توجه به وزن بسته بندی قوطی اپوکسی و نوع ماده سازنده برای ساخت آنها، قیمت گذاری می شوند و معمولا این رنگ های درجه یک اپوکسی صنعتی با بهترین قیمت ها در بازار های داخلی کشورمان به مشتریان فروخته می شوند و هم چنین صادرات رنگ درجه یک اپوکسی به کشورهای دیگر رشد خوبی داشته است.

قیمت انواع رنگ اپوکسی صنعتی

به چه منظور از رنگ اپوکسی استفاده می شود؟

به چه منظور از رنگ اپوکسی استفاده می شود؟  رنگ اپوکسی یک گزینه عالی برای پوشش کف گاراژ، زیرزمین و پاسیو است. پوشش اپوکسی با استفاده از مخلوط شیمیایی دو جز مایع، رزین اپوکسی و سخت کننده، یک پایان سخت و مقاوم در برابر حلال ایجاد می کند که می توان آن را روی کف، پیشخوان ها و عرشه ها اعمال کرد.

بسیاری از انواع اپوکسی به دلیل دوام مورد توجه قرار گرفته اند و می توان از آنها برای آب بندی کف بتن، فولاد و سایر مواد صنعتی استفاده کرد.

رنگ اپوکسی فرموله شده برای کف گاراژها در رنگ های متنوعی برای افزودن کمی رنگ به یک گاراژ استاندارد وجود دارد، از رنگ های آبی متالیک گرفته تا کرم های تمیز و تازه گرفته تا رنگ های خنثی خاکستری، استفاده از یک رنگ اپوکسی روی کف شما نه تنها می تواند فضا را روشن کند بلکه از آن در برابر علائم لاستیک، لکه های روغن، نشت، خراش، پوست و ترک محافظت می کند.

یک کف بتونی که با رنگ اپوکسی، رنگ آمیزی شده، از یک مهر و موم مخلوط و باعث درخشش اضافی می شود. همین امر را می توان در کف زیرزمین برای جلوگیری از سایش و مقاومت در برابر هرگونه رطوبت طولانی در فضا اعمال کرد، زیرا رنگ اپوکسی در برابر رطوبت مقاوم است. استفاده از رنگ اپوکسی در آشپزخانه میزهای پیشخوان شما را در برابر لکه های سس گوجه فرنگی، قهوه و سایر نشت ها محافظت می کند.

خرید به صرفه رنگ اپوکسی صنعتی

خرید به صرفه رنگ اپوکسی صنعتی خرید رنگ اپوکسی درجه یک برای موارد مختلف رنگ آمیزی و صنعتی گزینه بسیار اقتصادی و خوبی محسوب می شود و خریدن آنها به صورت عمده، مقرون به صرفه بوده و به قیمت کارخانه محاسبه می شوند و درآمد زا هستند و امروزه قیمت های شگفت انگیز و با تخفیفی برای آنها در نظر گرفته شده است که تواسته است جایگاه خوبی در میان مردم پیدا کند و تاجران و بازرگانان زیادی در زمینه ی صادرات و ارسال رنگ های اپوکسی فعالیت کرده و درآمد زایی خوبی برای خود و شرکت سازنده رنگ مرغوب اپوکسی ایجاد کرده اند و صادرات آنها هر روز با رشد روبه رو می شود و بر تولید آن افزوده شده است.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *