مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

محافظت از فلزات با اپوکسی زینک ریچ ۶۰ درصد

آنچه در این مقاله می خوانید...

محافظت از فلزات با اپوکسی زینک ریچ 60 درصدخرید اپوکسی زینک ریچ 60 درصد
جلوگیری از خوردگی جوی با اپوکسی زینک ریچ 60 درصد

محافظت از فلزات با اپوکسی زینک ریچ ۶۰ درصد

آیا سازه های فلزیتان به دلیل رطوبت هوا دچار خوردگی می شوند؟ شما نیاز به یک اپوکسی زینک ریچ ۶۰ درصد دارید. اپوکسی زینک ریچ ۶۰ درصد یک ضد زنگ سه بخشی بر پایه رزین اپوکسی پلی آمید به همراه پودر تقریبا خالص روی می باشد که به صورت حفاظت کاتدی از سطح فلزی محافظت می کند.

روی موجود در اپوکسی زینک ریچ ۶۰ درصد باعث مقاومت فلز در برابر خوردگی های جوی میشود. کارخانه های رنگ اپوکسی زینک ریچ هایی با درصد های گوناگون تولید می کنند تا در مناطق مختلف با توجه به درجه رطوبت آنجا بتوان از آنها استفاده کرد. هر چه منطقه رطوبت بیشتری داشته باشد شما نیاز به یک درصد بالا تر دارید. اپوکسی زینک ریچ ۶۰ درصد یک درصد خوب و نرمال است.

اپوکسی زینک ریچ خاکستری رنگ و مات است. مخلوط شده آن با هاردنر که باعث خشک شدن پوشش می شود حدودا تا بازه زمانی ۸-۱۲ ساعت با توجه به درجه حرارت محیط، قابل استفاده باقی می ماند.

سطحی که قرار است آن را با اپوکسی زینک ریچ ۶۰ درصد بپوشانید باید از هر آلودگی مبرا باشد. بعد از مخلوط کردن سه جز، سی دقیقه به آن استراحت دهید.

برای رسیدن به ویسکوزیته مورد نیاز پاشش می توانید از تینر مربوطه استفاده نمایید. بعد از استفاده برای خشک شدن آن چیزی در حدود حداکثر یک شبانه روز زمان لازم است اما تا یک ساعت سطح پوشش به میزان قابل قبولی خشک می شود.

جلوگیری از خوردگی جوی با اپوکسی زینک ریچ 60 درصد

 

خرید اپوکسی زینک ریچ ۶۰ درصد

از این پوش معمولا برای محافظت از پل و دیگر اسکلت های فلزی، لوله ها و تاسیسات، مخازن فلزی مخصوصا آنهایی که در کنار آب، مانند اسکله قرار دارند استفاده می شود.

برای شما که قصد خرید عمده اپوکسی زینک ریچ ۶۰ درصد را دارید باید بدانید که این ماده تا حدود یک سال می تواند در انبار شما سالم باقی بماند. نسبت های وزنی برای مقدار پوششی که بخواهید بسته بندی شده و ارسال می شود یا این که نسبت های وزنی اعلام می شود تا در زمان مصرف آن ها را برای مثال با یک همزن مکانیکی مخلوط کنید.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *