مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش رنگ مخصوص رادياتور پايه آب

آنچه در این مقاله می خوانید...

رنگ مخصوص رادياتور پايه آبنحوه استفاده از رنگ مخصوص رادياتور پايه آبتهیه رنگ مخصوص رادياتور پايه آب
رنگ مخصوص رادیاتور

رنگ مخصوص رادياتور پايه آب

رنگ مخصوص رادیاتور
رنگ مخصوص رادياتور پايه آب قابلیت تحمل دمای ۸۰ درجه سانتی گراد را دارد

برای حفاظت و رنگ آمیزی از لوله های انتقال حرارت و رادیاتور ها لازم است، لوله ها و رادیاتورها را با رنگ مخصوص رادياتور پايه آب رنگ آمیزی کنید. این رنگ ها تا دمای ۸۰ درجه سانتی گراد را تحمل می کنند و در برابر افزایش دما جزئی مقاوم هستند.

برای رقیق کردن رنگ مخصوص رادياتور پايه آب همانطور که از اسم آن پیداست آب نیاز است و به همین جهت این محصول سبب آلودگی محیط نمی شود. شرکت الوان یکی از تولید کننده های رنگ مخصوص رادياتور پايه آب می باشد که از دیگر ویژگی های این رنگ می توان به سرعت خشک شدن بالا، مقاومت در برابر نور ماورا بنفش و تابش های شدید خورشید، مقاومت در برابر تنش ها و فرسودگی، سهولت در اجرای رنگ آمیزی اشاره کرد.

بعد از استفاده از این رنگ پوششی معادل ۳۰ میکرون ایجاد می کند و هر لیتر می تواند ۱۲-۱۰ متر مربع را پوشش دهد. بعد از رنگ آمیزی چیزی حدود ۴ ساعت برای خشک شدن رنگ زمان لازم است.

چنانچه قصد دارید بعد از اعمال لایه اول رنگ لایه دوم را روی سطح مورد نظر قرار دهید لازم است یک ساعت صبر کنید، البته زمان خشک شدن آن تحت تاثیر دمای محیط، میزان رطوبت، جریان هوا نیز قرار دارد. رنگ مخصوص رادياتور پايه آب تولید شده در شرکت الوان جز دسته رنگ های براق است.

نحوه استفاده از رنگ مخصوص رادياتور پايه آب

قبل از هر کاری باید سطح مورد نظر را به خوبی تمیز کنید و هر گونه چربی و گرد و غبار را از سطح پاک کنید. رادیاتوری که برای اولین بار رنگ می شود باید کاملا عاری از چربی باشد و سطح آن با استفاده از سنباده کاملا نرم شود.

چنانچه قبلا رادیاتور رنگ شده است باید رنگ قبلی توسط سنباده پاک شود. با استفاده از مقداری آب رنگ را رقیق کنید و به خوبی آب و رنگ را بهم بزنید تا مخلوط شوند.

میزان رقیق کردن رنگ تحت تاثیر سطح زیر کار، دما و وسیله رنگ آمیزی قرار دارد ولی در شرایط نرمال چنانچه قصد دارید با پیستوله رنگ آمیزی انجام دهید میزان اختلاط آب باید بر حسب درصد وزنی ۶۰-۴۰ درصد و چنانچه قصد دارید از قلم مو استفاده کنید میزان اختلاط ۵۰-۳۰ درصد باشد. در زمان رنگ آمیزی لازم است دما و رطوبت محیط به ترتیب ۳۵-۱۰ درجه و ۸۰ درصد باشد.

بعد از اتمام رنگ آمیزی وسایل مورد نظر را با آب گرم و صابون به خوبی بشویید و درب ظرف رنگ را ببندید و آن را در انبار خنک، دور از نور خورشید نگهدارید. بهترین زمان استفاده از آن تا ۳۰ ماه بعد از تاریخ تولید است.

تهیه رنگ مخصوص رادياتور پايه آب

سایت ترنج به عنوان مرکز پخش رنگ مخصوص رادياتور پايه آب می باشد. جهت تهیه انواع رنگ مخصوص رادياتور پايه آب می توانید از مشاوره رایگان ارائه شده در سایت بهره ببرید و سپس اقدام به تهیه محصول مورد نظر خود کنید.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *