مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

معرفی رزین اپوکسی مخصوص کف

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی رزین اپوکسی مخصوص کفکاربرد رزین اپوکسی مخصوص کفشاید برخی بپرسند اپوکسی یعنی چه؟
رزین اپوکسی مخصوص کف

معرفی رزین اپوکسی مخصوص کف

رزین اپوکسی مخصوص کف در در تمامی نقاط مانند سالن های ورزشی، صنایع تولیدی، منازل و غیره بسیار محبوب شده اند و شما می توانید همه جا آن را ببینید.

قابلیت و توانایی بیش از حد این کفپوش و همچنین کاربرد آسان آن و خصوصاً قابلیت به وجود آوردن اشکال هنری و سه بعدی در این مدل از کف پوش ها باعث شده که آنها بسیار محبوب شوند.
رزین اپوکسی مخصوص کف مقاومت بسیار زیادی دارد، خصوصاً در بخش ضربه خوردن و فشار، همچنین طرح و نقش بسیار زیبا نسبت به سنگ و پارکت دارد؛ البته ویسکوزیته این رزین بسیار بالاست و می توان به با استفاده از قابلیت در قالب گیری و تولید قطعات بسیار بزرگ، سنگ غیر طبیعی و غیره نیز بهره گیری کرد.

کاربرد رزین اپوکسی مخصوص کف

رزین اپوکسی مخصوص کفدر حال حاضر مجموعه بزرگ رزین اپوکسی مخصوص کف در بین مابقی رزینهای قابل یافت در بازار عملکرد بی نهایت با کیفیت خود را کاملاً به رخ کشیده است. رزین اپوکسی مخصوص کف به دلیل مکانیکی سطح بالا و توان در مقابل خرابی های محیطی نسبت به دیگر رزین ها کاربرد بسیار بیشتری در محیط‌ های بیرون دارد.
نظیر استفاده های مشخص از این رزین میتوان اشاره کرد به قطعات هواپیما. رزین اپوکسی مخصوص کف را می‌توان در لمینت ها به دلیل چسبندگی زیاد و استحکام در برابر خرابی با آب به عنوان یک رزین خوب مورد استفاده قرار داد.

همچنین رزین اپوکسی مخصوص کف یکی از بهترین رزین ها برای استفاده در تولید بدنه های قایق نیز می باشد. در این خصوص باید بدانید که کاربردهای اپوکسی بسیار زیاد است از رزین های اپوکسی مخصوص کف که دارای شفافیت بالایی هستند؛ در تولید قطعات تزئینی نیز استفاده می‌شود، همچنین در سازه‌های قایقی نیز به خاطر کارآمدی بالای آن بسیار مورد استفاده است. در خصوص پوشش قایق ها باید گفت که رزین اپوکسی مخصوص کف را به جای رزین های پلی استر که به راحتی با آب تخریب می‌شوند.

شاید برخی بپرسند اپوکسی یعنی چه؟

در واقع این اصطلاح به دسته ای شیمیایی گفته می شود که دارای اتم اکسیژنی هستند و با دو اتصال شیمیایی به دو اتم کربن متصل می شوند.

آسانترین اپوکسی دارای یک حلقه سه عضوی به اسم آلفا اپوکسی یا ۱، ۲- اپوکسی می باشد. امروزه رزین ها را در انواع و اقسام مختلف شما می توانید نسبت به کاربرد تان و نیازی که دارید انتخاب کنید و سپس آن را خریداری کنید.
بعنوان کلام آخر باید گفت این محصول دارای فروش عمده بدون واسطه میباشد.
امیدواریم مطالب آورده شده در این مقاله مورد قبول خوانندگان عزیز قرار گرفته باشد.

 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *