مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم رنگ استخری نانو

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد انواع رنگ استخری نانوپخش عمده رنگ استخری نانو
پخش عمده رنگ استخری نانو

کاربرد انواع رنگ استخری نانو

کاربرد انواع رنگ استخری نانو
برای افزایش مقاومت دیواره استخر‌ها در طی زمان و جهت این که سطح داخلی یک استخر به شکلی عالی آب بندی شده و بافتی مقاوم و مستحکم داشته باشد، لازم است تا از رنگ‌هایی مخصوص برای نقاشی استخر خود استفاده کنید که تمامی ویژگی‌های ذکر شده را به طور یکجا برای استخر مورد نظر فراهم آورده و از انواع آن‌ها با عنوان رنگ استخری نانو یاد می‌شود.

رنگ استخری نانو در انواع متنوعی تولید و به بازار عرضه می‌شود و با در نظر داشتن این که استخر مورد نظر با استفاده از چه نوع مصالحی ساخته شده است (بتنی، سیمانی، فلزی و…) لازم است

بهترین و مناسب‌ترین نوع رنگ را برای نقاشی آن انتخاب کرد. برای تولید رنگ استخری نانو از رزین اکریلیک استفاده شده و با بکارگیری تکنولوژی نانو، بهترین و مقاوم‌ترین نوع رنگ برای استخرها به وجود آمده است. با استفاده از رنگ‌های نانو برای رنگ آمیزی استخرها، بافتی عایق به شکل کاملا مقاوم برای استخر مورد نظر به وجود می‌آید که بسیار مستحکم بوده و در برابر هرگونه فشار بسیار قوی عمل می‌کند.

این نوع رنگ‌ها پوششی ضد رطوبت برای استخرها به وجود می‌آورند که با در نظر داشتن این که دیواره‌ی استخرها به طور مداوم در مجاورت با آب و رطوبت قرار دارند، خاصیت عایق رطوبت این رنگ‌ها مانع از آسیب رسیدن به این سطوح و دیواره‌ها خواهد شد.

این نوع رنگ استخری، بهترین گزینه برای رنگ آمیزی استخرهای بتنی و سیمانی می‌باشد و با نفوذ به ترک‌های مویی و شکاف‌های کوچکی که روی سطوح استخرها قرار دارند، این سطوح را به شکل عالی آب بندی می‌کند.

پخش عمده رنگ استخری نانو

پخش عمده رنگ استخری نانو
برای تهیه رنگ استخری باید توجه داشته باشید که رنگ مورد نظر تولید برندی معتبر باشد؛ چرا که بسیاری از افراد جاه طلب و سودجو با وارد کردن محصولاتی بی‌کیفیت به بازار و فروش آن‌ها با قیمتی بسیار بالا، تشخیص رنگ‌های درجه یک از رنگ‌های بی‌کیفیت و تقلبی را سخت کرده‌اند. شرکت بزرگ ترنج از جمله مراکز معتبر وارد کننده رنگ استخری با کیفیتی عالی از نقاط مختلف جهان بوده و این محصولات را با بهترین قیمت عرضه می‌نماید.

 

 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *