مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید ضد زنگ اپوکسی روناس

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای انتخاب ضد زنگ اپوکسیفروشنده انواع ضد زنگ اپوکسی روناس

راهنمای انتخاب ضد زنگ اپوکسی

راهنمای انتخاب ضد زنگ اپوکسی
برای حفاظت از آهن آلات و سطوح فلزی آهنی بهتر است اقدامات و تدبیرات هوشمندانه ای صورت گیرد تا طول عمر مفید آن ها افزایش یافته و نیاز به تعویض زود هنگام آن ها نداشته باشید. یکی از این راهکارها، استفاده از ضد زنگ اپوکسی روناس می باشد.
برای استفاده از این نوع ضد زنگ ابتدا باید جزء اول ضد زنگ را با استفاده از یک همزن مناسب به طور کامل هم زده و سپس جزء دوم را نیز اضافه کنید و دوباره مخلوط را هم بزنید.
جزء اول ضدزنگ اپوکسی یا آستر اپوکسی روناس معمولا ۵٫۲ کیلو و جزء دوم آن معمولا یک قوطی هاردنر ۹۰۰ گرمی است ؛ که می بایستی نسبت اختلاط آن ها به همین ترتیب رعایت گردد.

کیفیت بالای این رده از ضد زنگ های اپوکسی روناس ، به حدی بالا بوده است که در موارد متعددی از این تیپ ضد زنگ روناس که طوسی رنگ است و با نام آستر ۲۳۰۰ شناخته می شود ؛ در مناطق مرطوب به جای ضد زنگ های اپوکسی زینک دار، از قبیل اپوکسی ضد زنگ زینک کرومات و یا اپوکسی ضد زنگ زینک فسفات استفاده می شود.

به این ترتیب مخلوط شما آماده ی مصرف است. لازم به ذکر است که ضد زنگ های اپوکسی، دارای خاصیت چسبندگی زیادی هستند؛ از این رو در حفاظت از سطوح مختلف تاثیر زیادی خواهند داشت.
شما می توانید ضد زنگ اپوکسی روناس را با استفاده از قلم موهای مخصوص، غلطک و یا اسپری روی سطوح فلزات بزنید. در نظر داشته باشید که قبل از مصرف ضد زنگ، سطوح خود را به طور کامل با استفاده از شوینده های مناسب تمیز و سطوح را عاری از گرد و غبار، چربی و هر نوع آلودگی دیگر کنید.

فروشنده انواع ضد زنگ اپوکسی روناس

فروشنده انواع ضد زنگ اپوکسی روناس
رنگ های صنعتی و اپوکسی و ضد زنگ و پلی اورتان روناس در اکثر مراکز شهرهای بزرگ ایران با قیمت های بسیار مناسبی یافت می شود.
رنگ ترنج، فروشنده انواع ضد زنگ اپوکسی روناس می باشد که کیفیت ضد زنگ اپوکسی را به طور کامل تضمین می کند. البته رعایت موارد قبل در کیفیت ضد زنگ بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

صادرات ضد زنگ اپوکسی، یکی از فعالیت های مجموعه ی رنگ ترنج می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاوران مجموعه ارتباط برقرار کرده و اطلاعات تکمیلی را در این خصوص از آن ها دریافت نمایید. هم چنین می توانید خرید خود را به صورت اینترنتی سفارش دهید

و آن ها را در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید. با یک بار خرید از رنگ ترنج، مشتری ثابت این مجموعه خواهید شد و آن را به دوستان و آشنایان خود معرفی خواهید کرد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *