مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید عمده بهترین ضد زنگ اپکسی فلز

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی مشخصات ضد زنگ اپکسی فلزارائه کننده‌ ضد زنگ‌ اپکسی‌فلز

بررسی مشخصات ضد زنگ اپکسی فلز


به هنگام آغشته کردن سطح فلزات از طریق ضد زنگ اپکسی فلز باعث ایجاد پوششی مات بر روی سطح می‌شویم. رزین به کار رفته در آن به صورت اپوكسي – پلي آميد می‌باشد. نقش مهم پودر روی موجود در ضد زنگ اپکسی فلز در برابر ضد خوردگی غیر قابل انکار است.

وزن محصول مورد نظر به میزان ۳۳ گرم در واحد سانتی‌متر مکعب می‌باشد. مقدار جامد وزنی مربوط به ضد زنگ اپکسی فلز به میزان ۵۸ تا ۶۰ درصد و میزان جامد حجمی ترکیب این محصول به اندازه‌ی ۸۸ تا ۸۹ درصد می‌باشد.

طول عمر ترکیب اجزاء ضد زنگ اپکسی فلز در دمای ۲۵ درجه‌ی سانتی‌گراد به میزان ۸ ساعت می‌باشد. کمترین زمان لازم برای مصرف محصول پس از ترکیب اجزاء ۳۰ دقیقه و بیشترین زمان ۸ ساعت در دمای ۲۵ درجه‌ی سانتی‌گراد می‌باشد. مدت زمان سخت شدن کامل این ماده بر سطح ۷ روز است. رنگ‌آمیزی با ابزاری نظیر اسپري بدون هوا، اسپري معمولي و برس و غلطك امکان‌پذیر است.

ارائه کننده‌ ضد زنگ‌ اپکسی‌فلز


تولید کننده ضد زنگ همواره در تلاش است تا با بکارگیری فرمولاسیون عالی در تولید ضد زنگ اپکسی فلز نقش خود را در زمینه عرضه‌ی محصولی درجه یک و مرغوب در سطح بازار پر رنگ نماید.

ارائه‌ کننده ضد زنگ با توجه به کارایی که تولیداتش دارد در کنار مؤلفه‌هایی همچون کیفیت و استانداردهای عالی در تولید عامل قیمت را هم در نظر می‌گیرد چرا که رفاه خریدار از اهداف اصلی آن می‌باشد.

ارائه‌کننده ضد زنگ اپکسی فلز

ارائه کننده‌ ضد زنگ اپکسی از طریق وضع قیمت منصفانه امکان خرید را برای مشتریان در بسته‌بندی‌های متنوع و درجه‌بندی‌های گوناگون از کیفیت فراهم می‌کند. مرکز پخش این نوع ضد زنگ به واسطه‌ی توزیع عمده‌ی محصولات نگرانی‌های افرادی که در حال فعالیت در زمینه صنایعی چون پتروشیمی، پالایشگاه‌ها و صنایع دریایی و کشتی هستند را برطرف ساخته است.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *