مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید آسان رنگ اپوکسی ضد اسید

آنچه در این مقاله می خوانید...

تنوع بالا رنگ اپوکسی ضد اسیدمرکز خرید رنگ اپوکسی ضد اسید

رنگ اپوکسی ضد اسید از جمله محصولاتی است که مقاومتی مناسبی بر روی سطوح در برابر مواد شیمیایی و اسیدها ایجاد می کند. محصولاتی که نگهداری آنها از اهمیت بالایی برخوردار است می توانند از این نوع رنگ اپوکسی ضد اسید برای جلوگیری از خورده شدن آنها استفاده نمایند. در دسترس بودن، قیمت مناسب و خرید آسان این رنگ ها باعث شده تا مصرف کننده با میل بیشتری برای خرید این محصولات اقدام نماید.خرید آسان رنگ اپوکسی ضد اسید

تنوع بالا رنگ اپوکسی ضد اسید

تنوع بالا رنگ اپوکسی ضد اسید با رفتن به مرکز خرید رنگ، برای انتخاب یک محصول، با تنوع بالایی از انواع رنگ های اپوکسی ضد اسید مواجه خواهیم شد که هر کدام از آنها خاصیتی داشته و برای موارد متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند. این رنگ ها دارای خاصیت مکانیکی زیادی بوده و در برابر حرارت زیاد نیز مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. نمک، اسید، مواد شیمیایی، روغن ها بر روی این نوع رنگ تاثیری نداشته و آن هم بخاطر پایین بودن جذب محصول می باشد.

انواع رنگ ها و رزین ها:

  • اپوکسی پلی آمین، ضد اسید، فنول، کلره، تار، پلی آمید، کلره و ضد اسید
  • رزین های سیلیکونی، آکریلیک، میکایی، پلی یورتان
  • رنگ های ضد اسید، نسوز و عایق

موارد ذکر شده تنها بخش کوچکی از انواع رنگ و اپوکسی می باشد. صدها نوع رنگ دیگر وجود دارد که هر یک در بخشی از صنعت به کار گرفته می شود.
رنگ اپوکسی به عنوان پایدار کننده و براق کننده مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از مخازن صنعتی نیز برای جلوگیری از خوردگی و سایش، از این نوع رنگ به عنوان پوشش استفاده می کنند.
برخی از پروژه های تاسیساتی برای جلوگیری از زنگ زدن، و به جهت ایجاد پوشش مناسب، از این محصولات استفاده می کنند.

مرکز خرید رنگ اپوکسی ضد اسید

مرکز خرید رنگ اپوکسی ضد اسید در هنگام خرید رنگ اپوکسی باید ابتدا محصول را از تولید کنندگان معتبر تهیه نمایید و این اطمینان را داشته باشید که رنگ انتخاب شده دارای استانداردهای جهانی است.
پوششی که این رنگ ایجاد می کند می توانید تا دمای ۱۲۰ درجه نیز تحمل نماید. بتن، فولاد و  … محصولاتی هستند که برای پوشش دهی در برابر اسیدها می توان از این نوع رنگ استفاده نمود.
رنگ اپوکسی ضد اسید از ترکیب اپوکسی و هاردنر ضد اسید ساخته شده است که برای مقاوم سازی سطح مورد نظر و داشتن نتیجه مطلوب باید پس از رنگ زدن، منتظر بمانید تا کاملا خشک شود.
در هنگام استفاده از این محصول، باید قبل از هر چیز محل مورد نظر را کاملا تمیز نموده به گونه ای که عاری از هر گونه آلودگی، گرد و خاک باشد. همچنین خلل و فرج های سطوح قبل از استفاده باید برطرف گردد تا محصول کیفیت نهایی خود را نشان دهد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *