مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع رنگ اپوکسی رنگین زره

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه رنگ اپوکسی را بشناسیم؟ فروش بهترین رنگ اپوکسی رنگین زره

چگونه رنگ اپوکسی را بشناسیم؟


رنگ اپوکسی رنگین زره یکی از بهترین و با کیفیت ترین رنگ های اپوکسی موجود در بازار محسوب می شود. شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که اصلا رنگ اپوکسی چیست؟ در ادامه به توضیح این رنگ پرداخته و به شما خواهیم گفت ویژگی های اصلی این رنگ چیست.
رنگ اپوکسی بیشتر برای پوشش دادن کف یک محیط استفاده می شود. این رنگ دارای مقاومت فوق العاده زیادی در برابر مواد شیمیایی است. مواد شیمیایی اصولا به ساختار بافت و رنگدانه ها آسیب می زنند و موجب از بین رفتن رنگ می شوند. رنگ اپوکسی برای رنگ کردن محیط هایی که دائما در تماس با مواد شیمیایی قوی قرار دارند بسیار مناسب است. برای مثال می توان از این رنگ برای رنگ آمیزی پوشش کف یک پارکینگ استفاده کرد.

رنگ اپوکسی در دو نوع جامد و مایع قابل استفاده است. از این رنگ هم میتوان در مصارف صنعتی و هم در خودروها استفاده کرد. حالت جامد این رنگ به صورت پودر است. رنگ اپوکسی رنگین زره برای خشک شدن نیاز به هاردنر دارند. یعنی این رنگ ها دو جزئی هستند.
این رنگ از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است. همچنین مقاومت این رنگ در برابر آب و رطوبت نیز بالا می باشد. توجه کنید از این رنگ نمیتوان برای رنگ آمیزی سطحی استفاده کرد که مستقیما زیر نور خورشید قرار دارد. استفاده از حالت جامد یا همان پودری

در این رنگ باعث جلوگیری از مصرف بیش از اندازه ی این رنگ می شود و در هزینه ها صرفه جویی می نماید. البته باید توجه کرد که آیا حالت پودری در سطح مورد نظر قابل اعمال است یا خیر.

فروش بهترین رنگ اپوکسی رنگین زره

رنگ اپوکسی رنگین زره
رنگ اپوکسی رنگین زره رنگی خاص و با کیفیت است. اگر قصد خرید عمده ی این محصول را دارید بهتر است به فروشگاه ترنج سر بزنید. نه تنها این محصول، بلکه شما می توانید نسبت به خرید انواع رنگ از این فروشگاه بپردازید. این فروشگاه به دنبال فروش بهترین رنگ ها و با کیفیت ترین رنگ ها برای جلب رضایت مشتری خود می باشد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *