مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشخصات رنگ پلی اورتان پی وی سی PVC

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات رنگ پلی اورتان پی وی سی PVC خرید رنگ پلی اورتان پی وی سی PVC در انواع رنگ ها شرایط نگهداری رنگ پلی اورتان پی وی سی PVC

مشخصات رنگ پلی اورتان پی وی سی PVC

اگر تا به حال تلاش کرده باشید سطوح خاصی را مانند ورق های PVC با رنگ معمولی، رنگ کنید متوجه تفاوت آن و نیاز خود با یک رنگ پلی اورتان پی وی سی PVC خواهید شد. برای رنگ کردن ورق های PVC، نیاز به رنگ های مخصوص است تا براقیت بیشتر، چسبندگی بالاتر، غلظت بالا و پوشش دهی مناسب داشته باشند.

رنگ پلی اورتان پی وی سی PVC علاوه بر این ویژگی ها خاصیت ضد خش هم دارد که این ویژگی مخصوصا برای استفاده از آن برای رنگ آمیزی کابینت ها بسیار مهم است. ماندگاری رنگ پلی اورتان پی وی سی PVC بالا است و از آن به عنوان آخرین لایه سطح های فلزی، چوبی، آسترهای اپوکسی استفاده می شود.
رنگ پلی اورتان پی وی سی PVC نسبت به تغییرات و شرایط سخت جوی، نور و حرارت خورشید و اشعه ماورا بنفش آن، رطوبت و آب، محیط های اسیدی و بازی و در نتیجه در برابر باران اسیدی و مواد پاک کننده، چربی ها، روغن های صنعتی و شیمیایی، املاح و دیگر تغییرات که خوردگی ایجاد می کند مقاوم است.

این رنگ نه تنها حالت گچی به خود نمی گیرد و مانند رنگ های پودری حالت پوست پرتقالی به خود نمی گیرد؛ بلکه از گچی شدن آستری های اپوکسی که زیر آن خورده است نیز جلوگیری می کند. رنگ پلی اورتان پی وی سی PVC در مقابل ضربه و سایش مقاومت خوبی دارد. به دلیل همه این ویژگی ها معمولا از این رنگ در محیط های حساس یا زمانی که شدت خوردگی زیاد است، بسیار استفاده می شود.

خرید رنگ پلی اورتان پی وی سی PVC در انواع رنگ ها

جهت خرید رنگ پلی اورتان پی وی سی می بایستی به کیفیت رنگ و مارک آن و اعتبار و تجربیاتی که از رنگ مد نظر هست دقت شود

به طور معمول دو عامل اصلی برای پی وی سی کار ها و کسانی که در کار تولید روشویی های پی وی سی به طور مثال اهمیت دارد یکی سرعت بالای خشک شدن رنگ است و دیگری براقیت مناب و سفید بودن آن است به طور معمول پی وی سی کار ها در فورس زمانی برای تحویل محصولات خود به کارفرمایان هستند و زمان برای آن ها ارزشی حیاتی دارد.

شرایط نگهداری رنگ پلی اورتان پی وی سی PVC

سرعت خشک شدن رنگ پلی اورتان پی وی سی PVC بالاست بنابراین زمانی که در رنگ را باز کردید بهتر است هر چه زودتر از آن استفاده کنید. این رنگ آتش گیر است پس از نگهداری آن در معرض آتش، جریان قوی برق، مواد محترقه و منفجره و گرما خودداری کنید. حداکثر دمای نگهداری رنگ پلی اورتان پی وی سی PVC دمای اتاق یعنی ۲۵ درجه سانتی گراد و رطوبت تقریبی نیز ۵۰ تا ۶۰ درصد است. در شرایط گفته شده این رنگ را می توان تا یک سال نگهداری کرد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *