مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات عمده رنگ اپوکسی درجه ۱

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات مهم هنگام خرید رنگ های اپوکسیجدیدترین مدل های رنگ اپوکسی درجه 1
نکات مهم هنگام خرید رنگ های اپوکسی

نکات مهم هنگام خرید رنگ های اپوکسی

رنگ اپوکسی درجه ۱ دارای مصرف بالایی است و یکی از دلایل توجه ویژه به این رنگ استحکام و پوشش دهی بسیار مناسب آن بر روی سطح است. رنگ اپوکسی درجه ۱ از دو بخش رزین اپوکسی و سخت کننده که هاردنر نامیده می شود تشکیل شده است. زمانی که تصمیم به استفاده از این رنگ نمودید باید به یاد داشته باشید که به نکات مهم در هنگام خرید رنگ اپوکسی درجه ۱ توجه داشته باشید.

یکی از مسایل مهم خرید از فروشنده معتبر است زیرا در بازار صنعت رنگ برخی فروشندگان رزین را با حلال های غیر استاندارد و متفاوت ترکیب می کنند و خاصیت رنگ را تغییر می دهند و خریدار به هنگام استفاده متوجه تغییر در رنگ اپوکسی درجه ۱ می شود.

نکته مهم دیگر اطلاع از نسبت ترکیباتی است که برای تهیه رنگ اپوکسی درجه ۱ باید از آن اطلاع داشته باشید. توجه داشته باشید که ظرف هاردنر باید تیره باشد زیرا در صورت استفاده از ظرف شفاف این ترکیب در برابر نور واکنش نشان داده و ترکیب از بین می رود.

نکات مهم هنگام خرید رنگ های اپوکسی
یکی از نکات مهم خرید رنگ های اپوکسی ، توجه به نسبت رنگ به هاردنر است ، اگر به این موضوع دقت نشود ممکن است نتیجه نهایی کار خوب نباشد. در این وقت ها باید به توضیحات داده شده توسط کارخانه که بر روی قوطی رنگ و هاردنر درج شده است، دقت کافی شود.

به طور مثال در رنگ های اپوکسی نسبت رنگ به هاردنر در تعداد زیادی از موارد یک به چهار است ، ولی در موارد دیگری مثلا در خصوص رنگ ضد زنگ اپوکسی زینک ریچ ، دیده می شود این نسبت یک به ده است، یا مثلا در خصوص رنگ ضد زنگ اپوکسی زینک فسفات این نسب یک به شش است و تعداد زیادی موارد متنوع دیگر ، که اگر هنگام خرید به خوبی آن دقت نشود ممکن است موجب مشکلات عدیده دیگری شود.

جدیدترین مدل های رنگ اپوکسی درجه ۱

جدیدترین مدل های رنگ اپوکسی درجه 1

پوشش های اپوکسی به صورت رنگ و کفپوش در بازار موجود هستند و دارای دو گروه اصلی اپوکسی آمید و اپوکسی آمین هستند. اپوکسی آمید ها در آب دوام بیشتری دارند و بای محیطی هایی با رطوبت بالا استفاده می گردند.
نوع آمین دار مقاومت بالایی در برابر مواد شیمیایی دارند و برای محیط هایی با این شرایط مورد استفاده قرار می گیرند. برای خرید رنگ اپوکسی بهتر است با جدیدترین مدل های آن آشنا شوید. معمولا بهترین مدل ها و رنگ ها برای صادرات رنگ اپوکسی به نقاط مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
جدید ترین این مدل رنگ های اپوکسی قابلیت های زیادی در آیتم های مورد نیاز فضاهای خاص، مانند آنتی باکتریال بودن و ضد خش بودن و همین طور قابلیت ترکیب با لاک های پلی اورتان و جوهر های رنگی را ارئه نموده اند ؛ که بسیار مورد توجه کاربری های بهداشتی و یا موارد مصرف تزییناتی قرار گرفته است با عث رونق هر چه بیشتر بازار خرید و فروش جدید ترین مدل های رنگ اپوکسی درجه ۱ در سطح ایران گردیده است.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات انواع رنگ  و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *